30 Kasım 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Fakir Powermix Blender ile leziz yemeklerin zamanı

Fakir Hausgeräte’nin Powermix Blender’ı gücü tek tuşla lezzete dönüştürüyor… Fakir Powermix Blender

Fakir Hausgeräte, mutfak grubu ürünleriyle fark yaratıyor. Fakir Powermix Blender, mutfak tezgahlarında daha önce deneyimlenmemiş bir devir gücüyle birden fazla öğünü tek tuşla hazırlamanızı sağlıyor.

Fakir Powermix Blender‘ın sağlıklı, hafif ve özel bir malzemeden üretilen “Tritan” haznesi canınızın çektiği tüm sıcak-soğuk karışımlar için kullanılabiliyor. 1800 watt’lık güçlü motorun şaşırtıcı bir sessizlikle ürettiği 26.000 devirlik hız ve keskin bıçaklar, öğütülmesi, karıştırılması ve parçalanması gereken her türlü malzemede maharetini gösteriyor. Ayrıca yüksek devirli hızı çorba ve soslarınızı ısıtarak hazırlamaya olanak veriyor.

Taze Sebzeler ile Sıcacık Çorbalar

Soğuk havaların kendini iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde, hastalıklardan korunmak için taze sebzelerden oluşan mis gibi vitaminli bir çorba Fakir Powermix Blender ile mümkün hale geliyor.

Diyet yapanlar için suyla buluşan çiğ sebze ve meyvelerle hazırlanacak detoks içecekleri veya et yemeklerinin tadını doruğa ulaştıran gurmelerin vazgeçilmezi lezzetli soslar, dakikalar içinde hazır oluyor. Fakir Powermix Blender tüm Fakir mağazaları ve Fakir Shoplar’dan temin edilebiliyor.

Fakir Powermix Blender

[irp posts=”686″ name=”Sokak Hayvanlarına Özel Klinik ve Ambulans yaptılar”]

Fakir Powermix Blender, turkuaz kocaeli, adalet kocaeli
Fakir Powermix Blender Turkuaz Kocaeli

 

Turkuaz Kocaeli

Adalet Kocaeli