13 Ağustos 2022

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

En eğlenceli hobi platformu: Creative Park

Çocuklar, aileler ve tüm yetişkinler için yılın en çok koşuşturmalı dönemi şüphesiz okula dönüş zamanı oluyor… Okulların açıldığı tam da bu dönemde en eğlenceli aktivite önerilerden biri de teknoloji devi Canon’dan geliyor. Canon, ebeveynler, çocukları ve tüm yetişkinler için yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirebilecekleri ücretsiz platformu Creative Park’ı sunuyor. Creative Park isimli web sitesinde; tebrik kartından doğum günü çerçevesine, 3 boyutlu hayvan figürlerinden ünlü kağıt katlama sanatı origamiye kadar çeşitli el işi aktiviteleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor; eğlencenin tadı Canon Creative Park’ta çıkıyor.

Yetişkinlerin yeni hobisi, ailelerin de çocuklarıyla keyifli vakit geçirmesini sağlayacak öneri Canon’dan geliyor. Canon’un yaratıcılık parkı Creative Park web sitesi herkesin yaratıcılığını konuşturacağı, el becerilerini geliştirirken keyifli vakit geçireceği benzersiz bir platform sunuyor.
Creative Park sitesinden tebrik kartı, doğum günü davetiyesi, fotoğraf çerçevesi, üç boyutlu hayvan- araba ve ünlü mimari yapılar, fotoğraf albümü, origami ve oyuncak figürleri gibi çeşitli kategorilerde yüzlerce çıktı alınabiliyor. Creative Park web sitesindeki renkli el işi çalışmalarının çıktıları alınıp, belirtilen talimatlar doğrultusunda şekil verilebiliyor, dileyen olursa da boş olarak aldıkları çıktıları kendi yaratıcılıkları ışığında renklendirebiliyor.