23 Eylül 2023

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Butigo’dan sonbahar adımlarınıza kadife dokunuş

Ayakkabı trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla sunan Butigo, sonbaharın en gözde dokusu olan kadifeyi kullandığı ayakkabı modelleriyle şehirli kadının modern tarzına hitap ediyor. Günün her anına kolaylıkla uyum sağlayabilecek alternatiflerin yer aldığı koleksiyonuyla Butigo, tasarımlarında kadınların farklı tarz ve kombinlerde kullanabileceği ayakkabı çeşitliliğini ön planda tutuyor.
Arkadaşlarla keyifli bir buluşmadan hareketli hafta sonu etkinliğine kadar her zaman ve her yerde, tüm kombinlerle kolaylıkla kullanılabilecek olan kadife ayakkabı alternatifleri sunan Butigo, dünya trendlerini de koleksiyonuna yansıtıyor.
Koleksiyondaki kadife detayların hâkim olduğu modeller, dikkatleri hem şık hem sportif tarzı seven kadınların üzerine çekiyor. Konforlu sneaker’lar günlük yaşamında rahatlıktan ödün vermeyen aynı zamanda da tarzıyla dikkat çekmek isteyen kadınların kombinlerine eşlik ederken, topuklu ayakkabılar ve bilekte biten botlar özgün stilini kıyafetlerine yansıtan kadınların kış şıklığına şıklık katıyor.
Örme kazaklar, triko elbise, bol paça jean ve boy friend ceketlerle oluşturacağınız kombinlere uygun onlarca modelin yer aldığı Butigo koleksiyonunda, bordo, gri, kahverengi, haki ve lacivert gibi sezonun en beğenilen renklerini bulabilirsiniz.