25 Eylül 2023

𝓜𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮 & 𝓚𝓲𝓭𝓼 𝓛𝓲𝓯𝓮

★·.·´¯`·.·★ ᴇɴ ғᴀʀᴋʟı ᴀɴɴᴇ Çᴏᴄᴜᴋ ᴅᴇʀɢisi ★·.·´¯`·.·★

Artık Banyoda İçimiz Çok Rahat

Johnson’s Kral Şakir Ailesi Büyüyor:

Johnson’s, Türkiye’nin en çok seyredilen çizgi filmi ve en çok sevilen çocuk karakterleri arasında yer alan Kral Şakir ile iş birliğini genişletiyor. Çocuklar için banyo yapmayı daha keyifli hale getiren Johnson’s Kral Şakir serisi yeni eklenen ürünlerle artık her yaştan çocuğa hitap ediyor.

Doğal kaynaklı bileşenlerle üretilmiş, paraben, sülfat ve boya içermeyen ürünleriyle Johnson’s, 125 yıldır en mükemmel formülü sunmak için çalışıyor. Johnson’s yılların uzmanlığıyla çocuklar için keyifli bir banyo deneyimi vadediyor.

Marka, yıllardır bebek ve çocuklar için özel hazırladığı “göz yakmayan” şampuanların formüllerine her geçen gün bir yenilik eklemeye devam ediyor. Mükemmel sonucu elde etmeye çalışan Johnson’s, yaşla birlikte değişen ihtiyaçlara da cevap veriyor. Çocukların yetişkinlerden çok daha hassas cilt yapılarını göz önüne alarak geliştirilen Johnson’s Saf Koruma serisi bir yandan onların narin cildini temizlerken diğer yandan koruyor.

Johnson’s, oyun çağındaki çocukların kirle daha çok muhatap olduğu için daha özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunun farkındalığıyla yola çıkıyor. Ve şimdi de oyun çağı çocuklarına özel temizlik sunan Saf Koruma serisini de Kral Şakir Karakterleriyle bir araya getiriyor.

Kral Şakir serisine yeni eklenen ürünler bal, yeşil çay ve rooibos özleri sayesinde oyun çağındaki çocuklar için daha özel bir bakım sağlarken kiri nazikçe temizliyor. Kral Şakir’in en sevilen karakterleri Şakir, Necati ve Canan ile daha da eğlenceli hale gelen doğal kaynaklı maddeler içeren Saf Koruma serisi çocuklar için banyoyu daha eğlenceli hale getiriyor. Aynı zamanda anne babaların da içlerinin rahat etmesini sağlıyor.

Sadece bebeklerin cildine uygun, yüksek kalitedeki bileşenleri seçen ve “Bebeğiniz İçin En İyisi®” standartlarına uymayan 400’den fazla bileşeni kullanmayan Johnson’s Saf Koruma serisindeki ürünler oyun çağındaki çocuklarınız için özel bir bakım sunuyor.

Johnson’s Kral Şakir Saf Koruma Serisinin tüm ürünlerini tüm süpermarket, parfümeriler ve online satış kanallarında bulabilirsiniz.

Johnson’s Kral Şakir Saf Koruma 300 ml Sıvı Sabun’un tavsiye satış fiyatı 17,50 TL, Johnson’s Kral Şakir Saf Koruma 500 ml Vücut Şampuanı’nın tavsiye satış fiyatı ise 21,90 TL’dir.